Advent ve Wroclawi

V pondělí 16.12 .2019 jsme se společně se spřátelenou školou SOUz Chvaletice vydali do adventní polské Wroclawi. Po více než tříhodinové cestě autobusem jsme nejdříve navštívili Sky Tower-mrakodrap, kde je ve 49. patře veřejně přístupná rozhledna s krásným výhledem až do Krkonoš.Následovala prohlídka historického centra města barvitě komentovaná naší paní průvodkyní.Nakonec jsme se nechali pohltit […]

Nakonec jsme se nechali pohltit tou pravou vánoční atmosférou starobylých trhů, na kterých nás čekalo nesčetné množství rozmanitých lahůdek. Všichni jsme se tak naladili na vánoční atmosféru.

Ing. Iveta Vejnarová