HORSEMANSHIP a Ranč LOUČKA

Pro naše žáky jsme uspořádali projektový den na Ranči Loučka v Předklášteří u Tišnova. Náplní našeho projektu bylo seznámit žáky s metodou horsemanship (přirozené partnerství člověka a koně). Pod vedením lektorky Zuzany Prokopové se žáci snažili pochopit myšlení koní a lépe porozumět přirozeným potřebám těchto krásných zvířat. Po teoretické přípravě následovala praktická cvičení na venkovní jízdárně.
   Počasí nám přálo, nepršelo. A my se kochali pohledy na okolní louky červeně zbarvenými jetelem nachovým. Nakonec jsme si dopřáli i táborák.
   Všem zúčastněným přejeme, aby nabyté vědomosti s úspěchem praktikovali při práci se svými čtyřnohými svěřenci.