Výlet do Přelouče

Akce DM – VÝLET DO PŘELOUČE V prvním zářijovém týdnu zorganizovaly vychovatelky domova mládeže výlet do Přelouče s   prohlídkou města. Akce byla pořádána zejména pro žáky prvních ročníků, aby se seznámili s nejbližším okolím Kladrub n/L. Prohlídková trasa města byla záměrně zvolena kolem autobusového a vlakového nádraží, městského úřadu a EUC Kliniky s lékárnou. Samozřejmě […]

Akce DM – VÝLET DO PŘELOUČE

V prvním zářijovém týdnu zorganizovaly vychovatelky domova mládeže výlet do Přelouče s   prohlídkou města. Akce byla pořádána zejména pro žáky prvních ročníků, aby se seznámili s nejbližším okolím Kladrub n/L.

Prohlídková trasa města byla záměrně zvolena kolem autobusového a vlakového nádraží, městského úřadu a EUC Kliniky s lékárnou. Samozřejmě zbyl čas i na návštěvu cukrárny a pizzerie.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.