a) Nezbytné pro optimální fungování stránek

b)

Doba vypršení platnosti
Smartsupp chat
Slouží za účelem fungování služby – automatické odpovědi atp.
_FG

c) Analytické – Universal Analytics

Doba vypršení platnosti
_ga
_gid; AMP_TOKEN;
až 1 rok
_gac_ < property id >
až 1 rok
_gat
1 minuta
Identifikace jednotlivých relací – např. návštěvy konkrétních stránek
__utmt
Identifikace jednotlivých relací – např. návštěvy konkrétních stránek
_gac_ < property id >
90 dní
Obsahuje informace týkající se kampaní.
__utma
2 roky
Používá se k odlišení relací jednotlivých uživatelů.
__utmb
Používá se k určení nových relací / návštěv.
__utmc
Konec návštěvy prohlížeče
__utmz
6 měsíců
Uchovává zdroj nebo kampaň, která vysvětluje, jak se uživatel dostal na web.
Conversion
2 roky
Jejich hlavním účelem je zjištění, kolik z uživatelů, kteří klikli na reklamu, si nakonec zažádalo o další informace pomocí kontaktních formulářů.
DoubleClick
2 roky
Slouží k měření konverzí na úrovni jednotlivých událostí.