3. Ročník

5. května 2020

O závodu

Kladruby Race je překážkový závod organizovaný Střední školou chovu koní a jezdectví. Určený primárně pro studenty a absolventy, ale rádi v naší malebné polabské krajině, zanesené spolu s hřebčínem do UNESCA, potrápíme i širokou veřejnost.

BAHNO

PŘEKÁŽKY

LEZENÍ

Kladruby Race
2020

Zveme všechny příznivce, kterří se nebojí umazat od bláta a zaběhnout si překážkový závod.

„Vše, co si dokážete představit je skutečné.“

Pablo Picasso

Registrace

Registrujte se prostřednictvím formuláře nebo prostřednictvím Emailu kladrubyrace@seznam.cz

Uvedte sve jmeno a rok narození. Dale napiste, zda jste student (uvedte nazev skoly) ci pracujici.

Letos je nově zavedeno levnejsi startovne pri platbe predem na nas ucet. Levnejsi startovne plati do 30.4. 2020. Podklady k platbe obdrzite emailem.

STARTOVNE pri platbě predem:
vlna OPEN: 250,-

STARTOVNE hotově v den zavodu:
vlna OPEN: 300,-

Žáci z pozvaných skol maji jine startovne, řeší se přes jejich vyucujiciho.

Děkujeme za pochopeni.

Mapa závodu

Uzavření školy pro žáky a veřejnost

V souvislosti s nařízením vlády ze dne 12.3.2020 bude naše škola v období 16.3.2020 do odvolání nouzového stavu pro žáky a veřejnost uzavřená.

V naléhavých případech využijte laskavě těchto kontaktů:

Ředitel školy: MVDr. František Horák Email: horak.kladrubynl@seznam.cz

MOBIL: 602 853 674