5. Ročník

16. května 2024

O závodu

Překážkový závod v kladrubských hřebčínských lesích, jenž nese název Kladruby race, je určen zejména pro žáky středních, ale i závěrečných ročníků základních škol a také nadšence z řad veřejnosti.

Myšlenka vzešla v roce 2018 z hlav našich žáků. Hodně nám s prvním ročníkem KR tehdy pomohli. A protože se závod, ač velmi amatérský, vydařil, entuziasmus pedagogů neutichl, ba naopak jsme se do dalšího ročníku pustili s ještě větší vervou.

Hlavní význam nespatřujeme ve výkonnosti a zaběhnutí závodu v co nejkratším čase. Jde především o budování naší vůle, píle a motivace. Porazit pár soupeřů je příjemný bonus navíc, ale porazit svou lenost je hlavní podstatou našeho závodu.

BAHNO

PŘEKÁŽKY

LEZENÍ

Kladruby Race
2023

Zveme všechny příznivce, kteří se nebojí umazat od bláta a zaběhnout si překážkový závod.

„Vše, co si dokážete představit, je skutečné.“

Pablo Picasso

REGISTRACE K ZÁVODU V ROCE 2024

(Zvolte kolonku jednorázová registrace.)

STARTOVNÉ – hotově v den závodu:

• veřejnost: 350,-
  • studenti: 150,-