Budujeme hrdou školu​

Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit.

Pyžamový den ve škole
Navodte domácí atmosféru a přijdte do školy v pyžamu!! Můžete například vyhlásit soutěž o nejvtipnější pyžamo studentů i učitelů. Zkrátka zažijte školu jinak! Buďte kreativní.
Bublifukový den
Vyhlaste na své škole bublifový den, přineste do školy bublifuky a během velké přestávky vypustte z oken co nejvíce bublin štěstí co zvládnete.
EKO týden
Že se má třídit odpad ví každý, ale znáte další oblasti ve kterých můžete ulevit přírodě. Připravili jsme pro vás netradiční aktivity, které si v rámci tohoto týdne můžete vyzkoušet.
Den učitelů
Oslavte mezinárodní den učitelů a řekněte vašim oblíbeným učitelům, že jejich práce má smysl. Můžete například vytvořit obálky se jmény učitelů a během dne jim vkládat milé vzkazy, které si na konci dne přečtou.
Mezinárodní den
Zažijte na své škole den mnoha kultur a obzvláštněte si tento den drobnou ochutnávkou jídel, poslechem tradiční hudby, typickým stylem oblékání dané země...
12. června 2020
15 května 2020
20 - 24 dubna 2020
27. března 2020
20. února 2020

Projekt Hrdá škola na naší škole!

Mezinárodní den

Velké dík patří žákům tříd A, kteří se s nadšením pustili do další výzvy v rámci tohoto projektu.
Žáci si vylosovali zemi, kterou měli svým spolužákům představit. Protože jejich reálie a dramatizace byly natolik autentické, nedělalo nikomu příliš velké obtíže danou zemi uhodnout.
Děkujeme za skvělé zážitky – zejména za nezapomenutelnou ochutnávku od 1. A (tradiční japonský koláč), jejich sumo zápasy a geiši.👌😉 . Dále pak úžasné koloseum a živá gondola od 2. A skvělá dramatizace všedního dne na americké škole od třídy 3. A. 😁