Budujeme hrdou školu​

Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. 

17. října 2023
21. listopad 2023
1. - 20. prosince 2023
ŠKOLNÍ SUIT UP DEN
Suit-up Day na Hrdé škole! Připrav se na den, kdy školní chodby ožijí elegancí a stylem! Dne 17. října se obleč co nejvíc formálně. Ať už je to oblek, sako, kravata nebo elegantní šaty, dnešní den je o tom, abys byl pořádně "chic"! Kdo přijde nejlépe oblečený? Která třída bude nejvíce v "suit-up" stylu? Těšíme se na tvoje outfity! Přidej se k nám a zazař na Suit-up Day!
DEN BEZ BATOHŮ
Batohy zakázány! Dne 21. listopadu zapomeň na batoh! Přines své učebnice a svačiny v čemkoliv a snaž se být kreativní. Stará krabice, košík na prádlo nebo igelitová taška? Ukaž svou originalitu a překvap nás! Buď hrdý na svoji školu a ukaž, v čem všem se dají přinést učebnice. Připojte se k nám na tento zábavný den!
DOBRÝ SKUTEK NA VÁNOCE
Během Vánoc myslíme na druhé, které neměli takové štěstí jako my. Proto si jako třída vyberte někoho, komu byste chtěli na Vánoce udělat radost a toho potěšte. Koho zvolíte a jakou formou je zcela na vás.
30 ledna 2024
20. února 2024
19. března 2024
DEN HER
Chceš objevit nové hry a sdílet své oblíbené s ostatními? Dne 30. ledna je tvoje šance! Přines nebo navrhni hru, kterou ostatní neznají, a ukaž svým spolužákům, jak se hraje. Ať už je to desková hra, karetní hra nebo něco úplně jiného, hlavní je zábava a objevování! Přidej se k nám, objev nové hry a buď hvězdou školy na Den her!
DEN RODIČŮ A PRORODIČŮ
Chceš pro jeden den vypadat jako tvůj táta nebo tvoje babička? Dne 20. dubna máš jedinečnou příležitost! Oblékni se do oblečení svých maminek, tatínků, babiček nebo dědečků a prožij den v jejich stylu. Ať už je to retro oblečení, elegantní sako nebo klasická kloboučníková čepice, hlavní je zábava a prožití vzpomínek na staré časy! Přidej se k nám a ukaž svoji hrdost na rodiče a prarodiče!
DEN SPOLEČNÉHO UMĚNÍ
Připrav se na den, kdy se všichni spojíme a vytvoříme něco jedinečného! Dne 19. března se všichni sejdeme ve škole a společně vytvoříme jednotné umělecké dílo, třeba na školní chodbě. Ať už budete společně malovat, lepit nebo kreslit, každý může přispět svým talentem a stvořit část celku. Přidej se k nám a buď součástí této kreativní výzvy na Den společného umění!
23. dubna 2024
21. května 2024
DEN NĚMÉHO FILMU
Připrav se na den, kdy slova ustoupí a gesta převezmou hlavní roli! Na 23. dubna jsme připravili novou výzvu: domlouvej se s kamarády beze slov, stejně jako ve starých němých filmech. Pro větší zábavu se můžeš obléknout do stylu starých filmů nebo se nalíčit jako mim. Natoč krátká videa "němých" konverzací. Nezapomeň je sdílet na Instagramu s označením @SchoolsUnited a ukázat i ostatním školám svůj talent v němém vyjadřování! Přidejte se k nám a prožij den plný kreativity a zábavy na Den němého filmu!
DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ
Připrav se na den, kdy školní chodby ožijí barvami, lakem na vlasy a nejdivočejšími účesy, jaké jsi kdy viděl! Na 21. května přichází nová výzva: buď kreativní, odvážný a neboj se experimentovat se svými vlasy. Ať už zvolíš výstřední culíky, barvené prameny nebo něco úplně jiného, hlavní je zábava a originalita! Přidej se k nám a prožij den plný smíchu a úžasných účesů!
RELAX

Projekt Hrdá škola na naší škole!

Mezinárodní den

Velké dík patří žákům tříd A, kteří se s nadšením pustili do další výzvy v rámci tohoto projektu.

Žáci si vylosovali zemi, kterou měli svým spolužákům představit. Protože jejich reálie a dramatizace byly natolik autentické, nedělalo nikomu příliš velké obtíže danou zemi uhodnout.

Děkujeme za skvělé zážitky – zejména za nezapomenutelnou ochutnávku od 1. A (tradiční japonský koláč), jejich sumo zápasy a geiši.👌😉 . Dále pak úžasné koloseum a živá gondola od 2. A skvělá dramatizace všedního dne na americké škole od třídy 3. A. 😁

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.