Soutěž v předvádění koní – 2024

V úterý 14. května 2024 zorganizovala SŠChKJ ve spolupráci s NH Kladruby nad Labem, ASCHK ČR a dalšími organizacemi celostátní soutěž pro střední zemědělské a jezdecké školy v předvádění koní. Akce se zúčastnilo 45 studentek a studentů z osmi škol: Olomouce, Přerova, Humpolce, Tábora, Čáslavi, Chrudimi, Prahy – Velké Chuchle a Kladrub nad Labem.
K dispozici měli devět starokladrubských klisen a byli rozděleni do pěti skupin. Výkony účastníků posuzovali pánové doc. Ing. Miroslav Maršálek, Ing. Otakar Vondrouš a Jan Tvarůžek. Všichni soutěžící obdrželi kromě floty a cen také slovní hodnocení jejich předvedení.
Vítězkou se stala Aneta Vyroubalová ze Střední zemědělské a zahradnické školy v Olomouci.
Všem děkujeme za přípravu a účast. Těšíme se na pokračování této soutěže!

🐴

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.