NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Č.j. SŠCHKJ/89/2021/MŠ

Výběrové řízení na pracovní pozici „Učitel odborného výcviku“

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel odborného výcviku, jako zástup po dobu trvání mateřské dovolené, s termínem nástupu 1.9.2021.

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu školy info@skola-kladrubynl.cz do 28.5.2021.
Případné dotazy zodpovíme na tel. 723 731 181.

Č.j. SŠCHKJ/17/2021/MŠ

Výběrové řízení na pracovní pozici „Učitel“

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, obor „Jezdec a chovatel koní“, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici – učitel s aprobací „Český jazyk“ a „Tělesná výchova“. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, s možným nástupem od 1.9.2021.

Žádáme o zasílání životopisu a motivačního dopisu nejpozději do 31.5.2021, a to na adresu školy: info@skola-kladrubynl.cz nebo sourkova.kladrubynl@seznam.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel.: 723 731 181.

Externí nabídka spolupráce

Ošetřovatel nebo ošetřovatelka koní

Nabízíme pracovní pozici ošetřovatele nebo ošetřovatelky koní. Měla by to být přátelská a pozitivní osoba pro náš milý a mladý tým. Forma spolupráce je možná domluvit, jsme flexibilní, částečný úvazek či brigáda. Zkušenosti s prací s koňmi výhodou. Pracuje se jak v týmu, tak samostatně. Náplní práce je obvyklá práce kolem koní, jako krmení, čištění, vodění koní do výběhů, péče o nemocné koně, pomoc a asistence kováři a veterináři. Pozice je vhodná pouze pro fit lidi, kteří rádi pracují se zvířaty. Kydání ve stájích není vyžadováno.

V případě zájmu pošlete Váš životopis na náš e-mail nebo nám zavolejte.