NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Č.j. SŠCHKJ/17/2021/MŠ

Nabídka pracovní pozice – učitel

Střední škola chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem, obor „Jezdec a chovatel koní“, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici – učitel s aprobací „Český jazyk“ a „Tělesná výchova“. Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, s možným nástupem od 1.9.2021. Žádáme o zasílání životopisu a motivačního dopisu nejpozději do 31.5.2021, a to na adresu školy.

V případě zájmu pošlete Váš životopis na náš e-mail nebo nám zavolejte.

Kladruby nad Labem

M: 723 731 181
E: E-MAIL

Formulář pro odpověď

Vložte CV
Vyplněním těchto osobních údajů a dokončením formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů. Vaše jméno, příjmení a email jsou potřebné pro úspěšné zaslání odpovědi na Váš dotaz. Tyto osobní údaje nejsou předávány třetím stranám a nebudou dále zpracovávány ani uchovávány. Pro více informací se můžete obrátit na gdpr@skola-kladrubynl.cz.

Externí nabídka spolupráce

Ošetřovatel nebo ošetřovatelka koní

Nabízíme pracovní pozici ošetřovatele nebo ošetřovatelky koní. Měla by to být přátelská a pozitivní osoba pro náš milý a mladý tým. Forma spolupráce je možná domluvit, jsme flexibilní, částečný úvazek či brigáda. Zkušenosti s prací s koňmi výhodou. Pracuje se jak v týmu, tak samostatně. Náplní práce je obvyklá práce kolem koní, jako krmení, čištění, vodění koní do výběhů, péče o nemocné koně, pomoc a asistence kováři a veterináři. Pozice je vhodná pouze pro fit lidi, kteří rádi pracují se zvířaty. Kydání ve stájích není vyžadováno.

V případě zájmu pošlete Váš životopis na náš e-mail nebo nám zavolejte.

HORSEFARM

Žitná 50