CO NÁS ČEKÁ

Dne 14. 5. 2024 pořádá SŠChKJ Kladruby n/L soutěž v předvádění koní 

Pozvánka

Pro bližší informace kontaktujte vedoucí OV Janu Cincibuchovou: cincibuchova.kladrubynl@seznam.cz

V prosinci 2022 nás čeká:

Ondřej Soukup – Gabriela Osvaldová – Petr Abraham / MAKROPULOS musical

Muzikálová adaptace známého dramatu Karla Čapka o touze po věčném mládí.
Píše se rok 1922, za dvě hodiny nastane půlnoc. V čerstvě otevřené pražské Lucerně začíná silvestrovská show, jejíž hlavní hvězdou je excelentní zpěvačka Emilia Marty. Než přijde Nový rok, dokáže tato záhadná femme fatale obrátit život naruby prakticky každému, s kým se setká. Tentokrát ale nekompromisně sleduje svůj vlastní zájem, díky němuž je naživu už tři sta let – Věc Makropulos. Jak skončí honba za elixírem mládí? Co se stane, když porušíme přírodní zákony? Jak moc je krása lidského života ovlivněná tím, že nejsme nesmrtelní?

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.