PROJEKT DŮSTOJNÁ ŠKOLA

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému nezapomenete na svůj studentský život a vytvořená přátelství, jež v této době vznikla.

Zažeňte každodenní stereotyp.

V těchto nelehkých dnech a alespoň jednou se zúčastněte dané výzvy, kterou pro vás každý týden připravíme. Skvělé na tom bude to, že všechny aktivity budeme moci “online” sdílet všichni společně. Po skončení karantény a vrácení se do školních lavic budou výherci odměněni hodnotnými cenami !!!

Pro týden od 11.5. - 29.5. 2020
Pro týden od 4.5. - 10.5. 2020
Pro týden od 27.4. - 3. 5. 2020
Pro týden od 22. 4. - 29. 4. 2020
Pro týden od od 13. 4. - 19. 4. 2020
Pro týden od 6. 4. do 12. 4. 2020
Pro týden od 30. 3. - 4. 4. 2020
Pro týden od 23. 3.-27. 3. 2020
8. výzva
"Já a distanční výuka". Zajímalo by nás totiž, jak zvládate výuku v této nelehké době. Sdílejte fotky, které nejlépe vystihují vás a výuku online. Nebojte se i delších komentářů, ve kterých nám vaši situaci popíšete. Těšíme se na vaše příspěvky. 😊🙏 Vydržte to ještě ten měsíc a třeťákům přejeme pevné nervy a hlavu nad vodou při studiu na závěrečné zkoušky. Vy to zvládnete.💪 Dneska ideální podmínky pro učení...☔😂
7. výzva
"Opravdový přítel ti podá pomocnou ruku a dotkne se tvého srdce." Postuj příspěvky a fotky, jež podtrhují a dokazují pravdu výše uvedeného citátu.
6. výzva
Další challenge nese název NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV. Tak se pochlubte, nemusí vždy jít jen o ten lidský... Pouze pro stávající žáky, děkujeme za pochopení.
5. výzva
Máme tu další týden v karanténě a s ním i naši v pořadí již 5. výzvu. Ta je pro tentokrát spojena s Dnem Země, který připadá na 22. 4, a nese název: CO DĚLÁŠ PRO TO, ABY SE PŘÍRODĚ LÉPE "DÝCHALO"? Pod tento příspěvek vkládejte fotky, jež dokumentují vaše "EKO aktivity". Např. jak třídíte odpad, sázíte stromy či jiné rostliny, zbavujete vaše okolí od odpadků, šijete si tzv. fruit sacky, které budeme moci snad brzy opět používat, neplýtváte energiemi aj. Pojďte do toho a zapojte se! Ukažte, že vám na naší Zemi záleží! Protože kdo jiný by ji měl mít radši než lidé milující zvířata?
4. výzva
Charakterizuj naši školu pomocí 3 - 5 klíčových slov (klíčová slova jsou něco jako stěžejní hesla, jež se snaží výstižně, avšak stručně vystihnout podstatu věci). Těšíme se na vaše keywords a přejeme krásné karantenni Velikonoce.
3. výzva
A máme tu třetí výzvu na následující týden, jež nese název: TAK VYPADÁ ŠTĚSTÍ... Fotky vkládejte pod příspěvek na Facebooku. Těšíme se na vaše představy o štěstí 🙂
2. výzva
NEJHEZČÍ JARNÍ OKAMŽIK. To znamená, že přímo pod tento příspěvek budete vkládat vaše fotky, jež nejlépe vystihují téma druhé výzvy. Těšíme se na ně, vítěze čeká opět zasloužená odměna. Soutěž je opět pro stávající studenty, pro ostatní zase něco vymyslíme, nebojte. Děkujeme za pochopení.
1. výzva
Je DOBRÝ SKUTEK – můžete pomoci rodičům, svému mladšímu sourozenci, babičce, dědovi, vaší obci, je to opravdu na vás. Ani typ úkolu není přesně zpecifikován, může se jednat o pomoc s domácími úkoly či pracemi, nákup prarodičům, šití a roznášení roušek…

Každý, kdo bude mít zájem se do výzvy zapojit, vloží pod tento příspěvek komentář s fotkou, na níž bude zřejmé, o jaký skutek se jedná, případně jej může ještě popsat.

Na vaše příspěvky se těšíme

VAŠE UČITELKY IVPN:-)

Příspěvky pro týden od 23. 3.-27. 3. 2020
1. výzva
Děkujeme všem, kteří se zapojili do naší první výzvy. Všichni se snažíte upřímně pomáhat svým blízkým či svému okolí a my umíme vaše dobré skutky náležitě ocenit. Rozhodli jsme se, že vítězi se stávají všichni zúčastnění.
Tedy Dominika Kopecká, Tamara Nečasová, má ju le, Marťa Dolejší, Lea Bergmannová, Pavla Bí Běli a Eliška Bártová
Příspěvky pro týden od 23. 3.-27. 3. 2020

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.