PROJEKT DŮSTOJNÁ ŠKOLA

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému nezapomenete na svůj studentský život a vytvořená přátelství, jež v této době vznikla.

Projekt DŮSTOJNÁ ŠKOLA

Svébytný projekt DŮSTOJNÁ ŠKOLA, jenž je na míru šitý našim žákům, vznikl v době distanční výuky. Naši pedagogové chtěli být se svými žáky v co největším kontaktu, a proto zrealizovali tuto formu komunikace, jež se realizovala na sociálních sítích.

Důstojná škola - originální projekt SŠCHKJ,

Jenž pomáhá plnit tvoje cíle. Vyber si svou výzvu a zapoj se!

Zapoj se

Zapoj se do projektu a splň si svůj cíl/ sen!

Pracuj

Buď důstojným studentem!

Buď aktivní

Neseď doma a dělej něco!

Konec prokrastinace

Hecni se a makej na sobě!

Seberealizuj se

Najdi, co Tě baví a začni na tom makat.

Máš to ve svých rukou

A naši plnou podporu k Tvé aktivitě.

Na splnění máš celý školní rok!

Vyber si svou výzvu a zapoj se !!!

Běh

Začnu pravidelně běhat a uběhnu 10 km.

Pekáč buchet

Začnu pravidelně cvičit a vytvaruji si "pekáč buchet.

Zhubnu

To se dělá v kuchyni, takže žádné smažené jídlo.

Závody

Zúčastním se jezdeckého závodu.

Výsledky

Budu mít lepší školní výsledky než loni.

Četba

Zdolám školní knihovnu.

Pomoc seniorům

Pravidelně začnu pomáhat seniorům a zajímat se o ně.

Vztahy

Vylepším vztahy se svými nejbližšími.

Registarace do projektu

Zapojuji se do výzvy:
Vyplněním těchto osobních údajů a dokončením formuláře berete na vědomí podmínky zpracování osobních údajů. Vaše jméno, příjmení a email jsou potřebné pro úspěšné zaslání odpovědi na Váš dotaz. Tyto osobní údaje nejsou předávány třetím stranám a nebudou dále zpracovávány ani uchovávány. Pro více informací se můžete obrátit na gdpr@skola-kladrubynl.cz.

Společně jsme zažili...

Pro týden od 11.5. - 29.5. 2020
Pro týden od 4.5. - 10.5. 2020
Pro týden od 27.4. - 3. 5. 2020
Pro týden od 22. 4. - 29. 4. 2020
Pro týden od od 13. 4. - 19. 4. 2020
Pro týden od 6. 4. do 12. 4. 2020
Pro týden od 30. 3. - 4. 4. 2020
Pro týden od 23. 3.-27. 3. 2020
8. výzva
"Já a distanční výuka". Zajímalo by nás totiž, jak zvládate výuku v této nelehké době. Sdílejte fotky, které nejlépe vystihují vás a výuku online. Nebojte se i delších komentářů, ve kterých nám vaši situaci popíšete. Těšíme se na vaše příspěvky. 😊🙏 Vydržte to ještě ten měsíc a třeťákům přejeme pevné nervy a hlavu nad vodou při studiu na závěrečné zkoušky. Vy to zvládnete.💪 Dneska ideální podmínky pro učení...☔😂
7. výzva
"Opravdový přítel ti podá pomocnou ruku a dotkne se tvého srdce." Postuj příspěvky a fotky, jež podtrhují a dokazují pravdu výše uvedeného citátu.
6. výzva
Další challenge nese název NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV. Tak se pochlubte, nemusí vždy jít jen o ten lidský... Pouze pro stávající žáky, děkujeme za pochopení.
5. výzva
Máme tu další týden v karanténě a s ním i naši v pořadí již 5. výzvu. Ta je pro tentokrát spojena s Dnem Země, který připadá na 22. 4, a nese název: CO DĚLÁŠ PRO TO, ABY SE PŘÍRODĚ LÉPE "DÝCHALO"? Pod tento příspěvek vkládejte fotky, jež dokumentují vaše "EKO aktivity". Např. jak třídíte odpad, sázíte stromy či jiné rostliny, zbavujete vaše okolí od odpadků, šijete si tzv. fruit sacky, které budeme moci snad brzy opět používat, neplýtváte energiemi aj. Pojďte do toho a zapojte se! Ukažte, že vám na naší Zemi záleží! Protože kdo jiný by ji měl mít radši než lidé milující zvířata?
4. výzva
Charakterizuj naši školu pomocí 3 - 5 klíčových slov (klíčová slova jsou něco jako stěžejní hesla, jež se snaží výstižně, avšak stručně vystihnout podstatu věci). Těšíme se na vaše keywords a přejeme krásné karantenni Velikonoce.
3. výzva
A máme tu třetí výzvu na následující týden, jež nese název: TAK VYPADÁ ŠTĚSTÍ... Fotky vkládejte pod příspěvek na Facebooku. Těšíme se na vaše představy o štěstí 🙂
2. výzva
NEJHEZČÍ JARNÍ OKAMŽIK. To znamená, že přímo pod tento příspěvek budete vkládat vaše fotky, jež nejlépe vystihují téma druhé výzvy. Těšíme se na ně, vítěze čeká opět zasloužená odměna. Soutěž je opět pro stávající studenty, pro ostatní zase něco vymyslíme, nebojte. Děkujeme za pochopení.
1. výzva
Je DOBRÝ SKUTEK – můžete pomoci rodičům, svému mladšímu sourozenci, babičce, dědovi, vaší obci, je to opravdu na vás. Ani typ úkolu není přesně zpecifikován, může se jednat o pomoc s domácími úkoly či pracemi, nákup prarodičům, šití a roznášení roušek…

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.