Dny otevřených dveří 2020-2021

Dny otevřených dveří  se z důvodu Covid situace posouvají na měsíc leden 2021. O přesném termínu Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

Pro koho to je?

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký je život ve škole? Vydejte se na prohlídku Střední školy chovu koní a jezdectví v Kladrubech nad Labem a promluvte si přímo se současnými studenty a učiteli o tom, jaké to je.

Nehodí se Vám ani jeden z termínů?

Nevadí! Po předchozí domluvě se dokážeme přizpůsobit Vašim časovým možnostem! Napište nám nebo zavolejte a domluvte si individuální návštěvu školy.

Národní hřebčín
Kladruby nad Labem

Návštěvníci školy mohou využít svojí cesty do Kladrub k individuální prohlídce areálu NH Kladruby nad Labem. Bližší informace o poskytovaných službách najdete na www.nhkladruby.cz

Bližší informace:

Zájemce o studium, jejich rodiče, přátele a blízké, milovníky koní zveme na prohlídku objektu Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem v rámci dnů otevřených dveří.

Program začíná v jízdárně školy, která není v areálu školy, ale nachází se v těsné blízkosti areálu Národního hřebčína Kladruby nad Labem. Směr jízdy k jízdárně je označen ukazatelem na parkovišti vedle areálu NH, kde se nachází pokladna NH a restaurace Císařský hostinec

Od 10:00 hodin zde návštěvníci uvidí ukázku výcvikové hodiny žáků 1. ročníku, poté následuje prohlídka pracoviště žáků v NH Kladruby nad Labem.

Vzhledem k probíhající dopolední výuce je budova školy přístupná od 11:30. V čase od 11:30 do 14:00 hodin mají zájemci možnost prohlédnout si budovu školy a prostory domova mládeže za doprovodu pedagogických pracovníků školy.

Pá 27.11.2020 od 10.00 do 14.00 hod.
Pá 11.12.2020 od 10.00 do 14.00 hod.
Pá 22.1.2021 od 10.00 do 14.00 hod.

Jsme zde

Kladruby nad Labem Kladruby nad Labem 105, 533 14