Domov mládeže

Domov mládeže je součástí uzavřeného komplexu Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby nad Labem.

Školní jídelna

Nové prostory i vybavení splňují všechny hygienické normy a předpisy. Naše paní kuchařky, které výborně vaří a vymýšlejí chutné jídelníčky mají k dispozici např. univerzální kuchyňský robot, multifunkční pánev, indukční sporák nebo elektrické konvektomaty.

Výuka online.

Školní knihovna

Naše školní knihovna má relativně krátkou historii. Byla založena v roce 2016 díky šablonám s názvem Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti, jež vypsalo toho času MŠMT.

Žákovský parlament

Je to prostor pro zapojení žáků do života školy. Podporuje jednak zodpovědnost žáků za vlastní vzdělávání, jednak umožňuje podíl na chodu školy.

Konzultační hodiny pro školní rok 2019/2020