Rudolfův pohár 2024

V termínu 17. – 21. 4. se uskutečnil světový pohár a mezinárodní závody spřežení v Kladrubech nad Labem. V průběhu celých závodů pomáhala téměř dvacítka žáků Střední školy chovu koní a jezdectví Kladruby n. L. Plnili mnoho užitečných úkolů od zapisování bodů rozhodčím při drezuře, přes sbírání výsledků po startování parkuru atd. Přes nepřízeň počasí zvládli vše na výbornou a v závěru se někteří vyfotografovali s panem ministrem zemědělství Mgr. Markem Výborným, panem ředitelem NH Kladruby n L. Ing. Jiřím Machkem a ředitelkou SŠCHKJ Kladruby n. L. Ing. Lenkou Gotthardovou. Všichni studenti nasbírali velké množství praktických zkušeností o:))).
 

RUDOLFŮV POHÁR OČIMA ŽÁKŮ

Ahoj, 18. až 21. dubna se žáci naší školy zúčastnili pomoci na mezinárodním závodě spřežení, Rudolfově poháru v Kladrubech nad Labem 🏆
Čtvrtek a pátek se jezdily drezúry kočárů a naši žáci pomáhali zapisovat výsledky po boku světoznámých rozhodčí v této disciplíně a pomáhali i mimo drezúrní obdélník.
V sobotu se jel opravdový adrenalin. Nejzajímavější částí celého závodu byl maraton.
Žáci odstartovávali starty světovým špičkám jako například Boyd Exell nebo i reprezentantům České republiky jako jsou Jiří Nesvačil Jr. nebo Radek Nesvačil. 💪🏻
A v slunečnou neděli se jel parkur, kde žáci opět startovali těm nejlepším z nejlepších.🏅

Nela Peterková, 1. B

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.