Soutěž v předvádění koní – Borek

Soutěž v předvádění koní 🐴
SŠCHKJ zorganizovala ve spolupráci s NH Kladruby n. L. školní soutěž v předvádění koní pod záštitou náměstka ministra MZe Ing. Miroslava Skřivánka, Ph.D. Akce proběhly v úterý 23. a ve čtvrtek 25. dubna v areálu NH „Borek“ pro druhé a třetí ročníky školy.
Soutěži předcházela příprava s učiteli odborného výcviku. Samotné předvádění hodnotil rozhodčí a zkušený odborník z praxe Jan Tvarůžek se zástupci školy. Studentky se úkolu zhostily na výbornou. Nejlepší ve 2. ročníku byly: 1. místo Natálie Závrská, 2. Simona Suchomelová a 3. Tereza Indrišová a ve 3. ročníku 1. Kamila Nahácká, 2. Eliška Havlová a dvě 3. místa Monika Hachová a Tereza Smejkalová. Byla to důležitá příprava na celostátní kolo v předvádění, které se uskuteční v Kladrubech n. L. 14. 5. pro žáky středních zemědělských škol a také na závěrečné zkoušky třetích ročníků o:))).
Foto: Jana Cincibuchová a Jaroslava Pavelková

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.